Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse e celularit CELLY Squiddy për celular me madhësi 6.2", e hirtë

Kodi i produktit:
244660
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,2
EAN:
8021735741459
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
80 mm
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celly Squiddy është mbajtëse origjinale për celular dhe kamera kompakte. Dizajni i sofistikuar i mbajtëses në formë të brithit të oktapodëve që ju mundëson t'i mbani pajisjet tuaja elektronike në çdo vend. Aksesori është i dizajnuar për pajisje me gjatësi maksimale prej 6.2" (8cm), është ndërtuar me 6 brithe dhe 23 pulla të vakuumit për qëndrueshmëri maksimale si dhe vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,2
EAN:
8021735741459
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
80 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
SQUIDDYGR
Lansuar:
12. 9. 2018
Lloji i mbajtësit:
Selfie, tripod
Mbajtëse për:
Celularë, Kamerë (për jashtë)
Pesha [kg]:
0,103
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE