Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse e celularit CONNECT IT InCarz 6Strong360, e zezë

Kodi i produktit:
252326
EAN:
8595610621735
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtës shumë elegant, në sajë të magneteve të forta dhe pllakave metalike, të cilin ju mund ta ngjitni qoftë në mbrojtëse ose direkt në telefon, dhe ju lejon të monitoroni dhe kontrolloni lehtë ekranin e telefonit tuaj. Foliet transparente vetë-ngjitëse të përfshira në paketim e mbrojnë pajisjen nga gërvishtjet. Mbajtësi është i vendosur në rrjetin e ventilimit të makinës suaj, i cili është në përputhje me rregullat e trafikut pasi që nuk ndërhyn në pamjen e shoferit. Mund të përdoret me pajisje 12". Pjesa e pasme e pajisjes është e pajisur me 6 magnete të forta N45 për ta mbajtur telefonin në mënyrë të sigurt gjatë ngasjes në terren të pabarabartë ose me shpejtësi të lartë të veturës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610621735
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
CMC-4046-BK
Lansuar:
15. 1. 2019
Lartësia [mm]:
60
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, në grilën ventiluese, magnetike
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Connect IT
Trashësia [mm]:
57
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE