Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse e celularit Forever CH-320, 90mm

Kodi i produktit:
241852
E rrotullueshme:
EAN:
5900495530790
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
90 mm
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Forever CH-320 është mbajtëse e celularit për makinë që do ju mundësoj të mbani celularin në kënd të rehatshëm të shikimit në mënyrë që të navigoheni, të ndërroni muzikën apo praktikisht të bëni çdo gjë duke pasur duart e lira. AKsesori është i përshtatur për celularët me madhësi 5.5 deri në 9 cm, mund të kapet në panelin e përparme të makinës nëpërmjet kupës me vakuum si dhe ka dorën rrotulluese e cila ju mundëson të rregulloni celularin sipas dëshirës tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
5900495530790
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
90 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HOLUNIVARFOBK29
Lansuar:
7. 8. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, xhamin e përparëm, pjesën e përparme, rrotulluese, ngjitëse (thithëse)
Mbajtëse për:
Celularë
Për dorë:
Prodhuesi:
Forever
Rrotullimi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE