Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse e celularit Mcdodo Ring (me magnet), e zezë

Kodi i produktit:
249564
EAN:
6921002647410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Mcdodo, univerzální
Kodi:
MR-4741

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shmangni rënien ose rrëshqitjen e telefonit nga dora gjatë përdorimit të tij. Mbajtësja siguron stabilitet të madh dhe lehtësi veprimi. Ngjitni pajisjen në pjesën e pasme të telefonit tuaj ose mbrojtësen e telefonit tuaj të mençur. Magneti i fortë do ta mbajë fort në vend. Pikat kryesore: Mbrojtja kundër rënies ose rrëshqitjes Dizajn elegant Mundësia e palosjes për një qëndrim funksional

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921002647410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Mcdodo, univerzální
Kodi:
MR-4741
Lansuar:
27. 11. 2018
Lloji i mbajtësit:
Magnetický, nalepovací, prstýnek
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE