Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse e tabletës & celularit Mcdodo, rozë

Kodi i produktit:
249558
EAN:
6921002654418
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CM-5441
Lansuar:
28. 11. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për tavolinë

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja praktike lejon që pajisja të vendoset vertikalisht dhe horizontalisht. Për një përshtatje të sigurt, ajo që ka një rrip silikoni që nuk rrëshqet në pjesën përfundi. Lidhësi i rrotullueshëm 360 ° e bën të lehtë gjetjen e pozicionit të duhur të panelit të pasmë. Mbajtësja është bërë prej plastike të qëndrueshme ABS me një peshë të vogël prej 41 g, kështu që është shumë i përshtatshëm për mbajtje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921002654418
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CM-5441
Lansuar:
28. 11. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për tavolinë
Mbajtëse për:
Celularë, tablet
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE