Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse Forever CH-300, univerzale

Kodi i produktit:
241850
EAN:
5900495530578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
90 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Forever sjell mbajtësen univerzale CH-300 e cila ju mundëson të mbani celularin tuaj në nivel të shikimit dhe afër duarve tuaja gjatë udhëtimit me makinë. Aksesori është i ndërtuar me kupë vakuumi për kapje në panelin e përparmë të makinës dhe ka dizajn ergonomik që nuk zë shumë vend. Mbajtësja mund të mbaj celular me madhësi nga 5.5 deri në 9cm, ka dorën e zgjatur e cila e mban celularin me siguri të plotë dhe stabilitet në çdo rrugë si dhe vjen me ngjyrë të hirtë të kombinuar me ngjyrën e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495530578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
90 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HOLUNIVARFOBK27
Lansuar:
7. 8. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, në xhamin e përparëm, në pjesën e përparme, rrotulluese, thithëse
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE