Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse magnetike për makinë iOttie iTap, univerzale, e hirtë

Kodi i produktit:
226180
E rrotullueshme:
EAN:
8593010038580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni unik, inovativ dhe kreativ me sipërfaqe të kualitetit të lartë karakterizon markën iOttie. Kompania fokusohet kryesisht në prodhimin e aksesorëve për Apple iPhone, iPod dhe iPad, por nuk lë mënjanë pajisje për smartfonë dhe tableta të markave të tjera. IOttie iTap Magnetic është një zgjidhje kompakte, plotësisht funksionale që përshtatet lehtë në çdo slot të diskut CD në shumicën e automjeteve. Kjo mbajtëse siguron një zgjidhje të sigurt, të gjithanshme dhe shumë funksionale për bashkimin e smartfonit tuaj me një magnet. Magneti i fuqishëm siguron mbajtjen 100% të pajisjes celulare, e cila mund të vendoset në mënyrë ideale sipas nevojave tuaja, pasi mbajtësi mund të rrotullohet deri në 360 °. Ju do të jeni të kënaqur me lehtësinë e trajtimit, edhe me vetëm një dorë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
8593010038580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
HLCRIO152
Lansuar:
25. 11. 2017
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, magnetike, në pjesën e CD-ROM-it
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
IOttie

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE