Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për celular & tablet Mcdodo, e bardhë

Kodi i produktit:
249557
EAN:
6921002654401
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CM-5440
Lansuar:
28. 11. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për tavolinë

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtëse praktike që lejon vendosjen e telefonit vertikalisht dhe horizontalisht. Lidhja 360 ° e kthyeshme e bën të lehtë gjetjen e pozicionit të dëshiruar. Mbajtësja është e bërë prej plastike të qëndrueshme ABS me një peshë prej 41 g. Vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921002654401
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CM-5440
Lansuar:
28. 11. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për tavolinë
Mbajtëse për:
Celularë, tablet
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE