Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse për makinë CONNECT IT InCarz 4Strong360, e zezë

Kodi i produktit:
252324
EAN:
8595610621728
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
CMC-4044-BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtës shumë elegant, në sajë të magneteve të forta dhe pllakave metalike, të cilat mund t’i ngjitni në mbulesën e telefonit ose në makinë, si dhe iu lejon të monitoroni dhe kontrolloni lehtë ekranin e telefonit tuaj. Fletët transparente vetë-ngjitëse janë të përfshira në paketim të cilat e mbrojnë pajisjen nga gërvishtjet. Vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610621728
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
CMC-4044-BK
Lansuar:
15. 1. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, në grilën ventiluese, magnetike
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE