Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për telefon/tablet USAMS, e bardhë

Kodi i produktit:
267065
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
155
Rrotullimi:
Prodhuesi:
USAMS
Për dorë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbajtëse për telefon ose tablet është e përshtatshme për montim në tavolinë. Duket elegante dhe mund të vendoset edhe në raft apo sipërfaqe tjera të rrafshta ku ju dëshironi ta leni telefonin apo tabletin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
7.9
EAN:
6958444969688
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
98
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
2447863
Lansuar:
9. 8. 2019
Lartësia mm:
155
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Tavolinë
Mbajtëse për:
Celularë, tablet
Për dorë:
Prodhuesi:
USAMS
Rrotullimi:
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE