Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Selfie stick Mcdodo Mini Bluetooth, i artë

Kodi i produktit:
249565
EAN:
8596115537460
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
100 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruani kujtimet tuaja përgjithmonë përmes fotografisë. Me anë të këtij selfie stick, fotografitë tuaja do jetë të cilësisë së lartë dhe nga çdo kënd që dëshironi përmes kokës së tij të rrotullueshme në 180 ° . Ai vjen me dizajn interesant, tejet i qëndrueshëm, dhe me madhësi kompakte për ta bartur lehtësisht ngado që shkoni. Veçantia e tij është se mund ta kontolloni përmes Bluetooth. Produkti është i përshtatshëm për telefona me gjërësi 5.5 deri në 10 cm dhe vjen me ngjyrë të artë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8596115537460
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
100 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
SS-0291
Lansuar:
27. 11. 2018
Lloji i mbajtësit:
Selfie
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE