Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shkop për selfie Forever JMP-100, rozë

Kodi i produktit:
256595
EAN:
5900495622235
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GSM032578
Lansuar:
12. 3. 2019
Lloji i mbajtësit:
Selfie

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shkopi Forever JMP-100 është i pajisur me një pjesë mbajtëse 5-8 cm ku mund të lidhni lehtë dhe në mënyrë të sigurt telefonin tuaj celular. Fotografimi është lehtësisht i aktivizuar duke shtypur butonin e vendosur në dorezë, kurse xhirimi me këtë shkop do të jetë një kënaqësi për ju, dhe ju mund të ndani rezultatet me miqtë tuaj. Ky shkop ka një gjatësi maksimale prej 70 cm, dimensionet të mbajtësit për telefon 5-8 cm dhe një lidhës jack 3,5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495622235
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GSM032578
Lansuar:
12. 3. 2019
Lloji i mbajtësit:
Selfie
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE