Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham Forever për Xiaomi Mi 8 Lite

Kodi i produktit:
259604
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495744357
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky xham mbrojtës është i përshtatshëm për smartfonin Xiaomi Mi 8 Lite. Ka trashësi 9H që mbron në mënyrë të përsosur ekranin nga gërvishtjet, impaktet dhe thyerja. Është 100% transparent, i ndjeshëm ndaj prekjes dhe nuk ndikon në funksionalitetin e plotë të ekranit. Ka poashtu shtresë oleofobike që parandalon mbetjen e shenjave të gishtërinjëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495744357
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
GSM042319
Lansuar:
17. 4. 2019
Prodhuesi:
Forever
Xham:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE