Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës Belkin SCREENFORCE për iPhone XR

Kodi i produktit:
263052
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Lansuar:
14. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky xham mbrojtës ka trashësi 0.29 mm dhe koncentrim kimik të strukturës molekulare që ofron qëndrueshmëri të përsosur. Xhami shumë-shtresor mbron ekranin e telefonit tuaj nga gërvishtjet, çarjet, thyerjet dhe mbetjet e shenjave të gishtërinjëve pa ndikuar në funksionalitetin e plotë të tij. Xhami ka aftësi zvogëluese të fushës së vështrimit kur kthehet në mënyrë vertikale duke ju ofruar juve privatësi të plotë ndaj përdorimit të telefonit tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Lansuar:
14. 6. 2019
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE