Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës Belkin Tempered për iPhone Xr

Kodi i produktit:
245922
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
F8W912zz

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky xham mbrojtës është i dizajnuar posaçërisht për celularët iPhone Xr. Aksesori është krijuar nga xhami i qëndrueshëm dhe është 100% transparente. Me këtë mbrojtëse, celulari juaj do të jetë gjithmonë i sigurt nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet sepse materiali ofron qëndrueshmëri të plotë. Ka një fortësi prej 9H, trashësi prej vetëm 0.33mm, dhe një ndjeshmëri të lartë prekjeje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
F8W912zz
Lansuar:
3. 10. 2018
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Xham:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE