Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xham mbrojtës FIXED Full-Cover për Honor 7A, me kornizë të zezë

Kodi i produktit:
252331
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680095704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor 7A
I përdorshëm me markat:
Honor

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pasi që ekrani është një nga pjesët më të rëdësishme të telefonit, atëherë duhet të keni mbrojtjen adekuate. Xhami mbrojtës 0.33 mm me kornizë të zezë është i dizajnuar për modelet e telefonit Honor 7A. Mbron ekranin e telefonit tuaj jo vetëm gjatë përdorimit dhe vendosjes në xhep, por edhe nga dëmtimet e mundshme nga rrëshqitjet dhe përplasjet. Poashtu zgjat qëndrueshmërinë e ekranit, çka e bën edhe më të veçantë është rezistenca 2-3 herë më e madhe se porduktet e tjera konvencionale dhe se pas përdorimit në xham nuk mbesin shenjat e gishtave apo nuk krijohen fluskat brenda.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680095704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor 7A
I përdorshëm me markat:
Honor
Kodi:
FIXGFA-298-BK
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
FIXED
Xham:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE