Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xham mbrojtës RhinoTech 2 për Honor 7A, me kornizë të zezë

Kodi i produktit:
254107
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596115547643
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor 7A
I përdorshëm me markat:
Honor

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rhinotech 2 është një xham mbrojtës 2.5D bërë nga xhami kualitativ japonez Asahi për telefonin Honor 7A. Përdorimi i këtij xhami garanton mbrojtje maksimale të ekranit nga gërvishtjet, copëzimi dhe depozitimi i papastërtisë. Shtresa e aplikuar oleofobike siguron rezistencë ndaj yndyrës dhe gjurmëve të gishtave. Xhami ka kornizë të zezë, është 100% transparent dhe mban qartësi të përsosur të imazhit. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë, nuk krijon asnjë flluskë ajri, dhe çdo fillestar mund ta bëjë këtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596115547643
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor 7A
I përdorshëm me markat:
Honor
Kodi:
RT121
Lansuar:
8. 2. 2019
Prodhuesi:
RhinoTech
Xham:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE