Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xham mbrojtës Screenshield për Honor Play (full cover), me kornizë të zezë

Kodi i produktit:
250154
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
2133213211212121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor Play
I përdorshëm me markat:
Honor

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mbroni ekranin e telefonit tuaj me këtë xham mbrojtës të fortë. Me përdorimin e tij, ju lehtë mund ta mbani pajisjen tuaj në xhepin tuaj ose në çantë, pa u shqetësuar për dëmtimin e tij. Ky xham mbron ekranin e telefonit tuaj nga gërvishtjet dhe plasaritjet. Poashtu, ai është 100% transparent. Kurse, shtresa e aplikuar oleophobic parandalon gjurmët e gishtërinjëve dhe është shumë e lehtë për t'u pastruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
2133213211212121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor Play
I përdorshëm me markat:
Honor
Kodi:
HUA-TG25DBHONPLA-D
Lansuar:
29. 11. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield
Xham:
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE