Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës ScreenShield për Sony Xperia 10 (i4113), me kornizë të zezë

Kodi i produktit:
263142
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603650575
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony Xperia 10

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Screenshield sjell xhamin mbrojtës të përshtatur për Sony Xperia 10 i cili arrinë të siguroj ekranin tuaj nga dëmtimet e jashtme pa e penguar funksionalitetin e plotë të tij. Aksesori është i ndërtuar nga xhami me 9H fortësi, mund të vendoset mbi celular pa pasur nevojë për ngjitës shtesë si dhe vjen me transparencë të plotë prandaj dhe nuk i zbeh ngjyrat e telefonit and ndjeshmërinë e prekjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603650575
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony Xperia 10
I përdorshëm me markat:
Sony
Kodi:
SON-TG3DBXP10I4113-D
Lansuar:
15. 6. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE