Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xham mbrojtës Screenshield për XIAOMI Mi 8 Lite (full cover), i zi

Kodi i produktit:
254515
Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603648442
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Xhami mbrojtës Screenshield vjen me material të cilësisë së lartë dhe mbron ekranin e telefonit tuaj nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Ky xham është 100% transparent dhe ësbtë 9 herë më i fortë se xhamet tjera konvencionale. Xhami vjen me ngjyrë të zezë për telefonat XIAOMI Mi 8 Lite.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603648442
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
XIA-TG25DBMI8LT-D
Lansuar:
15. 2. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield
Xham:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE