Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham Screenshield për XIAOMI POCOPHONE F1, i zi

Kodi i produktit:
254514
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Pocophone F1
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
XIA-TG25DBPOCPHF1-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xhami mbrojtës ScreenShield i dizajnuar për telefonin XIAOMI POCOPHONE F1 mbron ekranin e telefonit tuaj gjatë përdorimit, vendosjes në xhep, dëmtimit nga rrëshqitjet dhe përplasjet. Këtë herë kompania ka vendosur që xhami të jetë më rezistent se modelet paraprake, dhe éshtë 100% transparent. Ky aksesor ka material nga qelqi dhe një shtresë të hollë prej silikoni, që ndihmon në ngjitje dhe vendosje të lehtë si dhe është rezistent ndaj yndyrës dhe shenjave të gishtërinjëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Pocophone F1
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
XIA-TG25DBPOCPHF1-D
Lansuar:
15. 2. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield
Xham:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE