Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT USB A Male/Micro B Male 2.0, 50cm, HQ, e zezë

Kodi i produktit:
248219
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8716309071994
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gembird CABLEXPERT është kabllo USB - microUSB që ju mundëson të rimbushni pajisjet tuaja elektronike apo të transferoni të dhëna ndërmjet tyre. Aksesori ka gjatësi prej 0.5 metrash si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8716309071994
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.5
Kodi:
CCP-mUSB2-AMBM-0.5M
Lansuar:
9. 11. 2018
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE