Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT USB A-MINI 5PM 2.0 1,8m HQ, e zezë

Kodi i produktit:
248252
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8716309042017
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gembird CABLEXPERT është zgjidhja e përsosur për lidhjen e pajisjeve USB 2.0 me pajisje të tjera miniUSB. Kablloja vjen me gjatësi prej 1.8 metrash, ka trashësi prej 4.7mm dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8716309042017
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.8
Kodi:
CCP-USB2-AM5P-6
Lansuar:
10. 11. 2018
Lidhësit:
Mini USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini USB (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE