Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo YENKEE YCU 221 BSR USB / micro 1m

Kodi i produktit:
253325
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8590669248018
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo e qëndrueshme YENKEE YCU 221 BSR është e përshtatshme për transferim të shpejtë të të dhënave ose karikim të mirë të pajisjes suaj. I bërë nga materiale të rehatshme dhe të qëndrueshme, ky kabllo siguron jetë të gjatë. Në skajet e saj janë konektorët USB 2.0 dhe mikro USB. Ai është i përshtatshëm me të gjithë telefonat mobil dhe tabletët me një lidhës mikro USB, i cili është projektuar për t'u përshtatur me shumicën e mbrojtëseve me modelet e zakonshme. Vjen me ngjyrë të zezë / hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8590669248018
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1
Kodi:
45013672
Lansuar:
31. 1. 2019
Lidhësit:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
YENKEE
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo YENKEE YCU 221 BSR USB / micro 1m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE