Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf mbrojtës Apple Smart Folio me tastierë për iPad Pro 11'', (gjenerata e 2)

Kodi i produktit:
283470
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
1901995682662
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 11 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

242.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse e lehtë dhe e qëndrueshme mbron në mënyrë të përkryer ekranin e iPad Pro 11'' pa e errësuar pjesën e pasme të aluminit. IPad ende duket dhe ndjehet si një iPad - është vetëm pak më i mbrojtur. Përveç kësaj, ajo mund të shërbejë edhe si një tastierë, kur keni nevojë për të. Kjo është, ndër të tjera, një mbrojtëse me transformim të thjeshtë dhe praktik. Për më tepër, ky këllëf mbrojtës është bërë nga materiale shumë të qëndrueshme që ofrojnë mbrojtje të shkëlqyeshme kundër dëmtimit të tabletit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
1901995682662
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 11 2020
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MXNK2CZ/A
Lansuar:
20. 3. 2020
Lloji i mbështjellësit:
Me tastierë
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE