Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbëshjtellëse me kapak CaseLogic për Samsung Galaxy Tab A 10.5 ", e kaltër

Kodi i produktit:
259632
Diagonalja (inç):
10,5
Dimensionet e jashtme:
170 x 10 x 265
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
085854244749
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellëse e hollë për tabletin Samsung Galaxy Tab 10.5 ". Ajo përmban pajisje për mbrojtje perfekte ndaj goditjeve dhe rënies. Përveç kësaj, dizajni i saj siguron kënde optimale të shikimit dhe shtypje ergonomike. Mbështjellësja mund të transofrmohet në një mbajtëse për shikim dhe shkrim. Gjithashtu, paneli i brendshëm i butë mbron ekranin e tabletës nga gërvishtjet. Mbështjellësja përmban një magnet që shërben për ta mbyllur atë në mënyrë të sigurtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
10,5
Dimensionet e jashtme:
170 x 10 x 265
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
085854244749
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab 10.5
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
CL-CSGE2190M
Lansuar:
17. 4. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Poliuretan, TPU
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
300
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE