Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellëse FIXED Oxford për Apple iPad Pro 10.5 ", iPad Pro 11", iPad Air (2019), e zezë

Kodi i produktit:
263413
Dimensionet e brendshme [mm]:
178,5 x 250,6 x 6,1
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8591680095391
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Air 2019, Apple iPad Pro 10,5, Apple iPad Pro 11 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbështjellëse lëkure është e qepur me dorë dhe është përshtatur pikërisht për llojet të ndryshme të iPads, saktësisht pple iPad Pro 10.5 ", iPad Pro 11" dhe iPad Air (2019) . Poashtu, përfundi skajit të mbylljes gjendet një vend për Apple Pencil.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
178,5 x 250,6 x 6,1
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8591680095391
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Air 2019, Apple iPad Pro 10,5, Apple iPad Pro 11 2018
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
FIXOX-IPA10-BK
Lansuar:
20. 6. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE