Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Huawei për M5 Lite, e hirtë

Kodi i produktit:
251469
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
6901443249565
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei M5 Lite 10
I përdorshëm me markat:
Huawei

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mbështjellës i thjeshtë mbrojtës i cili siguron mbrojtje optimale për tabletën tuaj nga gërvishtjet, papastërtitë, grumbullimi i pluhurit dhe redukton ndjeshëm ndikimin e rënies. Për më tepër, dizajni i lëmuar është e bën këtë një aksesor tërheqës. Është bërë me cilësi të lartë dhe materiale të qëndrueshme që zgjasin gjatë. Skajet e saj me prerje precize nuk e pengojnë përdorimin e rehatshëm Pikat kryesore: Mbrojtje e përkryer Përpunimi i kujdesshëm i lëkurës sintetike dhe poliuretan i ngurtë Mundëson edhe mbështetje praktike

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
6901443249565
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei M5 Lite 10
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
51992593
Lansuar:
27. 12. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Huawei
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE