Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Spigen Tough Armor për iPad Pro 12.9" 2018, e zezë

Kodi i produktit:
254526
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8809613766936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 12,9 2018
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Siguroni iPad Pro me mbulesën perfekte. Mbrojtësja Spigen Tough Armor është jashtëzakonisht e qëndrueshme në një kornizë ergonomike, e cila mbron pajisjen tuaj nga çdo gërvishtje dhe dëmtim, e në të njejtën kohë të gjitha portet janë lehtësisht të arritshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8809613766936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 12,9 2018
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
068CS25200
Lansuar:
15. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Polikarbonat, TPU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE