Mbrojtëse UAG Metropolis për iPad Pro 12.9" 2018, e kuqe

Kodi i produktit:
250243
EAN:
8124510312322
Kodi:
121396119393
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
UAG
Ueb-i i prodhuesit:
Urbanarmorgear.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8124510312322
Kodi:
121396119393
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
UAG
Ueb-i i prodhuesit:
Urbanarmorgear.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE