Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse UAG Metropolis për iPad Pro 12.9" 2018, e kuqe

Kodi i produktit:
250243
EAN:
8124510312322
Kodi:
121396119393
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
UAG
Ueb-i i prodhuesit:
Urbanarmorgear.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtëse UAG Metropolis për iPad Pro me madhësi 12.9 " prodhim i vitit 2018. Mbrojtësja ofron mbrojtje të shkëlqyeshme kundër rënieve, goditjeve dhe gërvishjeve. Ka një dizajn shumë të lehtë dhe të qëndrueshëm me prerje të butë dhe të qëndrueshme. Prerje precize për lidhësit, mbështetëse të integruar, mundësi e karikimit përmes teknologjisë wireless. Vjen në ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8124510312322
Kodi:
121396119393
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
UAG
Ueb-i i prodhuesit:
Urbanarmorgear.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE