Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Hama për tabletë 7"- 10", për makinë

Kodi i produktit:
256295
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
4047443349859
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
230 mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mbajtës tabletësh prej 7-10" mund të përdoret për të mbajtur pajisjen në pjesën e pasme të automjetit. Është i përshtatshëm për tabletë me gjerësi prej 12,5 deri në 23 cm. Ky mbajtës mund të rrotullohet në këndin 360 ° dhe ju mund ta anoni sipas nevojave tuaja. Ngarkesa maksimale e bartjes është 1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
4047443349859
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
230 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
108391
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, mbrapa jastëkut të karriges
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE