Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për tablet Wacom Stand Cintiq Pro 13/16

Kodi i produktit:
246236
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Wacom Cintiq Pro 13, Wacom Cintiq Pro 16
I përdorshëm me markat:
Wacom
Kodi i prodhuesit:
ACK62701K
Lansuar:
4. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të gjithë ata që punojnë me tablet dhe duan të ndjehen më rehat dhe ta ken punën më të lehtë vjen mbajtësi Wacom Cintiq. Ky mbajtës është një mbështetës i madh për ju dhe ofron ti përdorni 3 pozicione të animit që ju dëshironi. Ky mbajtës është shumë i lehtë dhe ju mund ta merrni ngado që shkoni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Wacom Cintiq Pro 13, Wacom Cintiq Pro 16
I përdorshëm me markat:
Wacom
Kodi i prodhuesit:
ACK62701K
Lansuar:
4. 10. 2018
Prodhuesi:
Wacom
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE