Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse e tabletit për makinë CellularLine Crab, 12", e zezë

Kodi i produktit:
252308
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
12
EAN:
8018080226816
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbajtëse e tabletëve për makinë është shumë praktike. Ajo është zgjidhja ideale, e përshtatshme me shumicën e tabletëve me diagonale deri në 12". Avantazhi i saj është mundësia për ngjitjen e tabletit në cdo pozitë pasi që ajo ka mbajtës shumë të fortë. Këtu përfshihet edhe një mbajtëse që ngjitet në mbështetësen e kokës, kështu që mund ta ngjitni tabletin si mini TV për fëmijët tuaj. Ju mund ta rrotulloni atë për ta parë nga qdo kënd. Ajo ngjitet kudo: në xham, në mbështetëse të shpinës apo në pjesën e përparme të makinës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
12
EAN:
8018080226816
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
CRABTABLET3IN1
Lansuar:
15. 1. 2019
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për xham, thithëse
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
CellularLine

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE