Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse e tabletit për makinë TRUST Ziva, 7-11"

Kodi i produktit:
262924
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
11mm
Diagonalja minimale e ekranit inç:
7+
E rrotullueshme:
EAN:
6958444992983

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtës i tabletit për makinë. Tableti fiksohet në mënyrë të sigurt dhe ju mund të keni qasje në ekranin e tij gjatë gjithë kohës që udhëtoni. Pjesa në të cilën tableti vendoset është bërë nga materiali i butë, në mënyrë që të mos ta gërvisht apo dëmtoj atë. Aksesori është i përshtatshëm për tablet prej 7" deri në 11".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
11mm
Diagonalja minimale e ekranit inç:
7+
E rrotullueshme:
EAN:
6958444992983
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
21815
Lansuar:
12. 6. 2019
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për pjesën ballore
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
Trust
Rrotullimi:
Ueb-i i prodhuesit:
Trust.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE