Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Hama për tablet 7" - 10.5", alumin

Kodi i produktit:
256307
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10,5
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
4047443374851
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
280 mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Hama paraqet mbajtësin për tablet për përdorim të tabletave në pjesën e pasme të automjetit. Mbajtësi është e destinuar për tableta me diagonale 7" deri në 10.5" dhe mbajtësi lejon rrotullimin 360 ° dhe vendosjen e tabletit në një kënd të përshtatshëm shikimi. Kapaciteti i ngarkesës max. 1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10,5
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
4047443374851
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
280 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
182544
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, mbrapa jastëkut të karriges
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE