Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Hama për tablet 7" - 10,5"

Kodi i produktit:
256309
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10,5
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
4047443370204
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
280 mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hama sjell mbajtësen për makinë e cila ju mundëson të mbani tabletën tuaj afër vetes gjatë vozitjes. Aksesori mund të mbaj tabletë me gjatësi 11 / 18cm dhe gjerësi 19 / 28cm, vjen e krijuar nga alumini i qëndrueshëm me dizajn kompakt i cili mund të rrotullohet 360 shkallë në mënyrë që ta përshtatni sipas dëshirës si dhe mund të mbaj deri në 1kg peshë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10,5
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
4047443370204
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
280 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
182540
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, mbrapa jastëkut të karriges
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE