Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Navitel për navigator 5" (E500/F150/F300/MS400/MS600)

Kodi i produktit:
259698
EAN:
8594181740609
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Navitel E100, Navitel E500, Navitel F150, Navitel F300, Navitel MS400, Navitel MS600
I përdorshëm me markat:
Navitel
Kodi:
HOLNAVI5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Navitel, krijuesi i softuerëve të navigimit ka dizajnuar një aksesor mbajtës origjinal për mbajtjen e këtyre pajisjeve në makina. Mbajtësi, në veçanti, është i përshtatshëm për pajisje naviguese me ekran 5'' E500 / F150 / F300 / MS400 / MS600. Rekomandohet të ngjitet në xhamin e përparmë të makinës të pastruar paraprakisht. Përfshin poashtu një objekt në formë lapsi për navigimin e lehtë të navigatorit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594181740609
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Navitel E100, Navitel E500, Navitel F150, Navitel F300, Navitel MS400, Navitel MS600
I përdorshëm me markat:
Navitel
Kodi:
HOLNAVI5
Lansuar:
18. 4. 2019
Mbajtëse për:
GPS
Prodhuesi:
Navitel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE