Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Navitel për tablet T700 3G

Kodi i produktit:
259702
EAN:
8594181740623
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Navitel T700 3G
I përdorshëm me markat:
Navitel
Kodi:
HOLNAVIT700

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Navitel, krijuesi i softuerëve të navigimit dhe pajisjeve tjera digjitale ka dizajnuar një aksesor mbajtës origjinal për mbajtjen e pajisjeve në makina. Mbajtësi, në veçanti, është i përshtatshëm për Navitel T700 3G Navigation Tablet. Rekomandohet të ngjitet në xhamin e përparmë të makinës të pastruar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594181740623
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Navitel T700 3G
I përdorshëm me markat:
Navitel
Kodi:
HOLNAVIT700
Lansuar:
18. 4. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për xham, thithëse
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
Navitel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE