Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për tablet SWISSTEN S-GRIP T1-CD1

Kodi i produktit:
255396
EAN:
8595217454613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
65010504
Lansuar:
23. 2. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbajtëse univerzale magnetike është projektuar për t'u instaluar në vendin e lexuesit të CD-ve të makinës tuaj. Në sajë të mbajtëses, ju mund t'a mbani mirë tabletin ose smartfonin dhe të shikoni video ose të shfletoni internetin gjatë ngasjes. Shtrëngueset e pjesës kryesore të saj mund të zgjaten deri në 185 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595217454613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
65010504
Lansuar:
23. 2. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE