Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse magnetike për tabletë Scosche MagicMount Surface XL

Kodi i produktit:
256060
EAN:
0339910486766
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
MAGTFM2I

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbajtëse magnetike ka magnetë të fuqishëm neodiumi që mbajnë pajisjen tuaj të sigurtë në vend. Mund të përdoret për telefona smart si Apple iPhone dhe Samsung apo pajisje tjera Android, tabletë, njësi GPS, etj. Nuk mund të përdoret për iPod klasikë apo hard disqe sepse fusha magnetike shkakton dëme në to.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0339910486766
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
MAGTFM2I
Lansuar:
2. 3. 2019
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
Scosche
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE