Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për tablet SWISSTEN S-GRIP T1-HK

Kodi i produktit:
255400
EAN:
8595217454620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
65010505
Lansuar:
23. 2. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja Swissten është projektuar për instalim në xhamin e përparmë ose afër radios së makinës tuaj. Në sajë të mbajtëses, ju mund t'a mbani mirë tabletin ose smartfonin dhe të shikoni video ose të shfletoni internetin gjatë ngasjes. Shtrëngueset e pjesës kryesore të saj mund të zgjaten deri në 185 mm. Kjo mbajtëse ka një qafë me një gjatësi prej 36 cm, e cila mund të rregullohet lirshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595217454620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
65010505
Lansuar:
23. 2. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE