Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Apple Smart për iPad 10.2 2019 / iPad Air 10.5 2019, e bardhë

Kodi i produktit:
257433
Dizajnuar për:
Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Air 3, Apple iPad Pro 10,5
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MVQ32ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një mbrojtëse Smart për iPad 10.2 2019 / iPad Air 10.5 2019, e cila është bërë nga një copë poliuretani. Kjo mbron plotësisht pjesën e përparme të pajisjes. Ajo gjithashtu shërben si mbajtëse për kënd më të mirë shikimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Air 3, Apple iPad Pro 10,5
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MVQ32ZM/A
Lansuar:
20. 3. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE