Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Apple Smart Cover për iPad Air 10,5", e bardhë

Kodi i produktit:
257433
Dizajnuar për:
Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Air 3, Apple iPad Pro 10,5
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MVQ32ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një mbrojtëse Smart për iPad Air (gjenerata e 3-të) dhe 10.5" iPad Pro, e cila është bërë nga një copë poliuretani. Kjo mbron plotësisht pjesën e përparme të pajisjes. Ajo gjithashtu shërben si mbajtëse për kënd më të mirë shikimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Air 3, Apple iPad Pro 10,5
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MVQ32ZM/A
Lansuar:
20. 3. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE