Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Samsung për Galaxy Tab S6, e kaltër

Kodi i produktit:
266423
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
161,8 × 244,9 × 10,6 mm
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8806090041266
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti është pajsije e brishtë që ka nevojë për përkujdes të vazhdueshëm, prandaj kompania Samsung ju sjell këtë mbrojtëse me dizajn elegant, e cila do të mbroj tabletin tuaj nga pluhuri, gërvishtjet dhe dëmtimet tjera të ngjajshme. Aksesori vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
161,8 × 244,9 × 10,6 mm
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8806090041266
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab S6
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
EF-BT860PLEGWW
Lansuar:
3. 8. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Kaltër
Pesha g:
194
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE