Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse UNIQ Transforma Rigor për Pad Pro 12.9 (2018), e zezë/hirtë

Kodi i produktit:
258824
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8886463667347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 12,9 2018
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një mbrojtëse e ngurtë që sigurohet që tableti juaj nuk rrezikon të bjerë dhe e mbron atë nga gërvishtjet. Ekziston edhe një prerje për kamerën, duke pozicionuar si një qëndrim (3 pozicione) dhe është në përputhje me ngarkimin / çiftimin e Apple Pencil 2. Mbrojtësja është thjesht zgjidhja e përkryer për mbrojtjen e tabletit tuaj. Me mjeshtëri dhe materiale të kualitetit të lartë, ju do të mund të merrni mbrojtësen tuaj me ju kudo që të jeni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8886463667347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 12,9 2018
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
8886463667347
Lansuar:
10. 4. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Polikarbonat, TPU
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
UNIQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE