Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse dhe tastirë Belkin për iPad Air & 9.7 "iPad 2017, Bluetooth, UK, e zezë

Kodi i produktit:
265387
EAN:
0745883747795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
F5L904eaBLK
Lansuar:
23. 7. 2019
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera praktike Bluetooth me mbështjellësen Belkin mbron pajisjen tuaj nga rënia, pluhuri dhe gërvishtjet. Për shkak se tastiera është bërë nga aliazh alumini, ajo është shumë e hollë dhe e lehtë, por edhe e fortë. Fuqia automatike on / off e mban baterinë të karikuar për një kohë të gjatë. Tastet me hapësirë të mirë sigurojnë shtypje të rehatshme dhe të shpejtë. Përveç kësaj, nuk komprometon lehtësinë e funksionimit, pasi ai lejon qasje në të gjitha kontrollet dhe lidhësit. Në sajë të mbajtësit magnetik, vendosja e tabletit është e qëndrueshme dhe mund të rregulloni këndin e pjerrësisë që ju përshtatet, pavarësisht nëse doni të shkruani ose të shikoni filma. Tastiera është e pajtueshme me iPad dhe iPad Air të gjeneratës së 5-të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0745883747795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
F5L904eaBLK
Lansuar:
23. 7. 2019
Lloji i tastierës:
Membranë
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Belkin
Renditjashfaqja:
UK
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Mbrojtëse dhe tastirë Belkin për iPad Air & 9.7 "iPad 2017 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE