Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse me tastierë YENKEE YBK 1010BK për tablet

Kodi i produktit:
253296
Diagonalja (inç):
8
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10
Dimensionet e brendshme [mm]:
276 x 180 x 17
Dimensionet e jashtme:
282 x 190 x 28
Dizajnuar për:
Tablet

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse ju keni një tablet deri në 10.1" në shtëpi, ju mund të merrni këtë kasë e cila përfshin një tastierë në të. Ajo është shumë praktike dhe e pranueshme në të gjithë tabletët OTG. Me tastierën ju mund të shkruani emaila, mesazhe dhe tekste të gjata me shumë rehati dhe lehtësi. Pjesa e brendshme e qoshit e mundëson ngjitjen shumë të mirë të tabletit tuaj kështu që ju nuk keni pse shqetësoheni për ndonjë aksident. Mbrojtësja ju ofron maksimumin e sigurisë dhe stabilitetit. Ju gjithashtu mund ta përdorni atë si këmbëz e cila mban tabletin tuaj gjatë kohës së leximit, shikimit të filmave apo videove tjera. Mbrojtësja është e krijuar nga materiale sintetike të cilat ju japin ndjesi të këndshme gjatë prekjes. Dimensionet e jashtme: 282 x 190 x 28 mm Dimensionet e brendshme: 276 x 180 x 17 mm Modeli i tastierës: USA Materiali: Lëkurë sintetike Lidhësi: micro USB Gjatësia e kabllos: 31 cm Porta hyrëse: 5 V DC / 50 ~ 100 mA. Ajo punon vetëm me pajisjet që mbështesin OTG.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
8
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10
Dimensionet e brendshme [mm]:
276 x 180 x 17
Dimensionet e jashtme:
282 x 190 x 28
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8590669206889
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
45012041
Lansuar:
31. 1. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE