Aligator RX550 extreme 16GB, 4.7", i zi/ verdhë

Kodi i produktit:
206156
Bluetooth:
Rezistent ndaj ujit:
Modeli i procesorit:
Mediatek MTK6737 (4x1.3 GHz)
Numri i bërthamave:
4
Numri i kartave SIM:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
261.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 43.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni Aligator RX550 extreme është telefon shumë i sigurt pasi që është i mbështjellur me gomë, kështu që pa marrë parasysh ambientin ky telefon mund të mbijetojë. Mund tu mbijetoj ujit, pluhurit, temperaturës së ultë apo asaj së lartë, shiut apo edhe nëse ju bjen në tokë. Ka RAM memorie prej 2 GB dhe ka memorie prej 16 GB. Ka kamerë me 8MP në pjesën prapa si dhe është I pajisur me kamerë të pasme 5MP. Punon me sistemin 6.0 Android. Ka 2 Sim kartela dhe punon me 3G, LTE.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8595181128022
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1,3
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
2 100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
81
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4 200
Kodi i prodhuesit:
ARX550BY
Lansuar:
26 Janar 2017
Lartësia [mm]:
152,3
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Lloji i telefonit:
Rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
4,7
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
16
Modeli i procesorit:
Mediatek MTK6737 (4x1.3 GHz)
Numri i bërthamave:
4
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1280 x 720 (HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
5
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
64
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
16,6

Bashkangjitja Aligator RX550 extreme 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE