Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant ECG BTS S1, i zi

Kodi i produktit:
236755
Bateri të integruar: :
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Trashësia [mm]:
90
Slot për kartë memorie:
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky altoparlantë me mbështetje Bluetooth ka një amplifikator të fuqishëm me funksion DSP. Aksesori mban një mikrofon i cili ju mundëson të bëni telefonata me zë të lartë. Poashtu kursen energjinë elektrike në mënyrë inteligjente.

Mbështet teknologjinë Bluetooth 4.2, ka portë USB dhe ka portë për kartë microSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
8592131176157
Fuqia totale RMS [W]:
5
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
90
Kodi i prodhuesit:
8592131176157
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
17. 5. 2018
Lartësia [mm]:
40
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,28
Prodhuesi:
ECG
Rezistente ndaj ujit:
Slot për kartë memorie:
Trashësia [mm]:
90
Ueb-i i prodhuesit:
Ecg.cz

Bashkangjitja Altoparlant ECG BTS S1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE